FanSite Atomic Kitten

►Natasha Hamilton


Jméno
: Natasha Hamilton
Narozena: 17. července 1982
Barva vlasů: hnědá/červená/Blond
Sourozenci: 1 sestra- Georgina
Stav: vdaná - Riad Eraji
Děti: 2 Josh (5) Harry (3)
Škola: Broughton Hall High
Znamení: Rak
Zaliby: chození ven, tancování a čtení
První koupený singl: Virtual Insanity - Jamiroquai
První koncert: Take That
Oblíbený pií: cola, fresh OJ a čaj
Fave Food: Indian Curry
Oblíbený Resturant: Passage To India
Oblíbená barva: modrá nebo černá
Oblíbený obchod: Miss Sixty
Oblíbená vůňě: Hugo Boss
Oblíbený zpěvák: Barry White a Marvin Gaye
Oblíbený herec: Tom Hanks
Olíbený seriál: Popstars
Oblíbený film: Hříšný Tanec
Oblíbená město: Liverpool
Oblíbený fotbalový klub: Liverpool FC

Natasha Hamilton vyrostla v Kensingtonu části Liverpoolu a začala zpívat ve 12 letech ve skupině StarLight Show. Hamilton říká že byla inspirována Marvinem Gayem, Barry Whitem a Quincy Jones. Po tom co Heidi Range opustila začínající Atomic Kitten, Hamilton byla požádána aby zaujala její místo.

Hamilton randila s Franem Cosgrave, majitelem klubu a bývalým bodyguardem skupiny Westlife. Natasha v dubnu 2002 oznámila že je těhotná ale absolutně nepřemýšlela o tom že by skupinu opustila. Naopak chtěla dokončit Right Here Right Now tour které začalo na začátku roku 2002. Účinkovala ve videu "The Tide Is High" a jejím posledním vystoupením bylo Party In The Park 2002, potom definitivně odešla na mateřskou. 24. Srpna 2002 Natasha porodila syna, Joshe Cosgrave. Pár se rozešel brzy po porodu.

Hamilton byla oceněna jako Rear of the Year v roce 2003, ten samý rok vydali Atomic Kitten jejich třetí album, Ladies Night
Hamilton se rozhodla že vezme Joshe sebou na tour v roce 2003, které měly Atomic Kitten. 23 Ledna 2004 se rozhodla vzít si pauzu od Atomic Kitten aby strávila vice času se svým synem. 31 Prosince 2004 Natasha porodila dalšího syna, Harryho Hatchera, jehož otcem je tanečník Gavin Hatcher. V Červenci 2005 se Natasha s Gavinem rozešli a Natasha se vrátila k Franovi. V Únoru 2006 se podruhé rozešli.

Hamilton se vrátila do muzikální kariéry po tom co účinkovala v televizní show, Just the Two of Us, kde soutěží dvojice zpěváků. Osm párů soutěžilo před soudci a hlasujícími diváky. Hamilton byla v páru s Markem Moraghanem, známým pro jeho zpracování Doktora Owena Daviese v Holby City, a jako pár se prozpívali až na druhé místo. Zpívali klasické songy jako "Over the Rainbow" a "Do You Love Me". Toto bylo poprvé kdy Natasha nezpívala popsongy a ukázala že může stejně dobře zpívat i Rock and roll nebo Soul.

Kromě toho, Natasha připravuje svoje debutové solo album. Její první věci od doby Atomic Kitten. Album bude v Motown-stylu a spolupracuje na něm s Christopher and Anthony Griffiths, Ciaron Bell, a mnoha dalšími.
Od 29 Června se Natasha podílí na akci s Brum a ministrem Stephenem Ladymanem aby prosadili zákon který by měl zbezpečnit ulice pro děti do šesti let. Co k tomu Natashu vedlo? Když jí byly tři roky přežila když jí srazilo auto.

27 Září 2006 Natasha oznámila její zasnoubení s Riadem Erraji. Pár se vzal 27 Listopadu v Crewe Hall Hotel s oběma Natashinými kolegyněmi z Atomic Kitten Jenny Frost a Liz McClarnon. Natasha uvedla že Karry Katona nebyla pozvána na svatbu protože se od sebe příliš odcizily. V Lednu 2008 Natasha zjistila že čeká její třetí dítě ale v šestém týdnu těhotenství bohužel potratila

Natasha, pod jménem "Tash", natočila song s Mischou Danielsem nazvaným 'Round and Round (Take Me Higher)

V Listopadu 2008 se Natasha zúčastnila TV show, All Star Family Fortunes se svým manželem, otcem, sestrou a strýcem. Vyhrála 10 000 liber pro charitu Marie Curie.

 
Vítejte na stránkách o další skvělé skupině..a to Atomic Kitten!