FanSite Atomic Kitten

s kym chodila

heart.gif image by vicrox2Tommy Hibbs


chodili spolu od: dětství
jak dlouho: skoro 6 let do roku 2001 (rozešli se pár týdnu po natočení klipu "You Are")
jak to dopadlo: byli zasnoubení, měli se stěhovat do svého nového bytu ale uvědomili si že
se nemilují a radši se v poklidu rozešli, lil chtěla zpátky svoje pubertální dětství a pořádně si užívat diskotéky a života což s Tommym nemohla,..ale doted sou nejlepší přátelé.
(společné fotky ZDE)


heart.gif image by vicrox2Lee Ryan

Lee je zpěvak skupiny Blue
chodili spolu od: od roku 2001 do roku 2003
jak dlouho: vice jak dva roky
jak to dopadlo:
Pro Leeho byla Liz první pořádná dívka s kterou začal chodit.

" Lee a já jsme byli přátelé mnoho let předtim než sme začli spolu chodit. Byli jsme v N.Y,  když se  11 . září stalo to co se stalo a  on mě ohromně podporoval. A oba máme rádi ty samé věci..hudba, filmy..To co si pamatuju , tak jednoho dne mě vzal ven a řekl mi " vím že jsme přátele ale mám tě rád, a myslim že by mohlo být něco víc" když tohle řekl , byla sem nervozní, ale měla sem ho taky ráda tak sme to udělali. Mluvili sme o tomhle mnohokrát předtím, ale neudělali sme nic, protože sme nechtěli zničit naše přátelství, ale rozhodli sme se tak..."
( s rozhovoru o Leem )

Potkali se v nahravací společnosti kterou měli Blue a Atomic Kitten společnou, padli si do oka, několikrat si spolu vyšli a vznikla mezi nima podle přátel "láska jako trám" . Po několika měsících ji Lee požádal o ruku ale ke svatbě nakonec nedošlo protože se rozešli. Sešli se spolu po Atomic Kitten "Right Now, Right Here " tour a zkusili to znova. Po dalších několika týdnech se zase rozešli.
Lee pro Liz napsal spoustu písniček na Blue Album "Guilty" (jako například "Hows a  man supposed to chance"


" ..Je roztomilý..je sice trochu potrhlý, ale to je na něm vtipné.."
(lil na dotaz co si o něm mysli ted)


 " je toho mnoho..V první řadě sem si musela změnit telefonní číslo protože sem měla neskutečně moc hovorů  z řady fanoušků Blue kteří mě napadali. Byla sem naštvaná a rozrušená, a byla sem až tak naštvaná že svatba vzala za své. A noviny stále tiskly blbosti o nás, že jednoho z nás pokaždé viděli s někym jiným..a všichni planovali svatbu za nás..Byla to noční mura. Než jednoho dne sme ob planovali obrovské světové turné a vědeli sme že tohle bude stejný takhle pořád, takhle těžký..potom nastal konec.."
(Lil v rozhovoru o Leem)
"Lil, ta byla jiná..protože byla ve stejným byznysu jako já..Ona mi rozuměla a já rozuměl jí...ona veřila mě a já veříl zase jí..chtěl sem si ji vzit, ale nakonec nám snubni prstýnky shořeli..nebyla to spravná doba..."
(Lee o jeho holkách)


"ne , možná chvíli, ale skutečne zlomené srdce sem měla když sme se rozešli s Tommym.."
(Lil na dotaz jestli měla po rozchodu zlomené srdce)
"..Liz je skvělá holka, byli sme zasnoubení, ale nebyl sem do ni skutečne zamilovaný.."
(Lee)
"Mám Liz rád, ona je rozpustilá. Ale často sme se rozchazeli a scházeli.bylo to težké, protože někteří moji fanoušci ji volali a slovně napadali a ponižovali  a to neni hezký" 
(Lee)

"Jednou sme se s Liz hodně pohádali v nakupním centru, ale všichni na nas koukali protože kdo sme. je to težký, ale všichni vědi co to je když v tom dělaj..."
(Lee)
"Napsal sem písničku "Guardian Angel" Je pro Liz z Atomic Kitten, Je stále přísaham skvělá kamarádka"
(Lee)

(společné fotky ZDE)

heart.gif image by vicrox2

Kian Egan


Kian je zpěvak skupiny Westlife
chodili spolu od: březen 2003
jak dlouho: 2 měsíce(podle Lil to byly pouze dva týdny)
jak to dopadlo: S Kianem se Lil potkala na diskotéce, začli spolu flirtovat a nakonec to prý podle Natashy skončilo drsnou líbačkou na gauči. S Kianem začla chodit na truc po rozchodu s Leem. Kian dal Lil k valentýnovi velké množství rudých ruži, ale to se Lil nelibilo , rptože to bylo na ni moc hrr... a tak ho poslala k vodě a dala přednost Leemu.
 
(společné fotky ZDE)

heart.gif image by vicrox2Lee Ryan

Lee je zpěvák skupiny Blue
chodili spolu od: -
jak dlouho:-
jak to dopadlo
: Lil Leeho stále milovala a zase se dali "udajně" dohromady.ale moc dlouho to opět netrvalo..protože oba začli mít jiné názory rozešli se nadobro....

heart.gif image by vicrox2Fran Groosgrove

jak to dopadlo: potkali se spolu na "Celebrity Love Island" a vznikl menši románek který ale brzo vyprchal...Fran je totiž otcem Tashina Joshe:)


heart.gif image by vicrox2Lee Trudlle 

chodili : konec roku 2003/začátek 2004 , rozešli se v prosinci 2007 , dva dny před Liz vystoupením

Lee je fotbalista (má dceru, narodil se 10.10.1976, ředtím byl fitnes nstruktor, vystřídal fotbalové kluby Wrexham a Swansea )
Seznamili se spolu na Celebrity Love Island a i když Lil měla menší poměr s Franem , Lee se do ní zamiloval. Druhou šanci dostal když Liz chodila čim dal častěji na jeho zápasy.Po čase začli spolu chodit a Lil veřila že našla konečně toho pravého. Lee brzy požádal Lil o ruku (měla celkem dva zasnubní, jeden s velkym kamenem a druhy zlatý) , avšak k svatbě nedošlo.Rozešli se v polovině prosince 2007

(společné fotky ZDE)

 
Vítejte na stránkách o další skvělé skupině..a to Atomic Kitten!