FanSite Atomic Kitten

s kým chodila

Relation - Ex Husband Met - When Kerry had just started out in Atomic Kitten Engaged - 4 weeks after meeting Married - Jan 2002 Separated - Sep 2004 Divorced - Dec 2006 Daughters - Molly and Lilly-Sue
Brian McFadden
jméno: Brian McFadden
člen skupiny Westlife
status: nyní rozvedení
datum svatby: 5. ledna 2002

Potkali se na jednom vystoupení a čtyři týdny poté( 28.12.1999) začli spolu chodit. Avšak se snažili svuj vztah dlouho tajit moc se jim to nepovedlo ale přesto dokázali utajit rok že jsou zasnoubeni.
Vzali se 5 ledna 2002 v Slane Castle, Irsko, za přitomnosti kolegů z Westlife a Atomic Kitten.
Po narození první dcery Molly se na veřejnost dostalo skandalní odhalení že Bryan Kerry podvedl s tanečnicí Amy Barker.Kerry to zničilo ale po čase Bryanovi odpustila, k rozvodu nedošlo a Kerry opět zářila štestím a tvrdila že je to ješte víc posílilo, to že to překonali společně.
Nedlouho poté se narodila jejich druhá dcera Lilly.
Kerry se ůčastnila soutěže  " Jungle: Im Celebrity,.Get out me out there..." kde nakonec se stala kralovnou ale i přesto se ji stýskalo po dcerách a chtěla domu.
Bryan v březnu roku 2004 opustil svoji skupinu Westlife aby se prý mohl více věnovat Kerry a rodině. V září téhož roku se sbalil, opustil Kerry a začal chodit se zpěvačkou Deltou Goodrem (nyní sou zasnoubeni) .
(společné fotky ZDE)


Kerry a Dave

Kerry a Dan


jméno : Mark Croft
datum narození : 13 června 1971
  znamení:Gemini
barva oči: hnědá
barva vlasů: tmavá

datum svatby: 14. února 2007 , Gretna Green, Scotsko

Relation - Husband Met - Knew each other for years, finally went out on a date and now they are married Engaged - 1 year after meeting? Married - 14th Feb 07 Daughters - Heidi
(jejich společné fotky ZDE)

 
Vítejte na stránkách o další skvělé skupině..a to Atomic Kitten!