FanSite Atomic Kitten

►Kerry Katona

Celé Jméno: Kerry Jayne Elizabeth Katona
zkráceně: Kerry Katona
místo narození:  Liverpool, England
datum narození :
8. září 1980
znamení:
lev
počet dětí: 4,Molly Marie (2001), Lilly-Sue ( 2003), Heidi Elizabeth ( 2007), Max Croft  (2008)
ex.manžel: Brian McFadden, Mark Croft
hraje:
rugby, pokër
škola:
chodila na školu ve Warringtonu.(ve stejném měste vyrustal J Brown z 5ive)
oblíbený předmět:
herectví

kerryino tetování

Right Leg Lower Back Bum Left Wrist
Right Wrist Neck

DĚTSTVÍ:
Kerry Jayne Elizabeth Katona, se narodila 6. 9 1980. Její matka, Susan Katona však trpí maniodepresivní psychozou.. Kerry o ní říká, „jednu chvíli sedíme , vtipkujeme a smějeme se a někdy zase mi říká že už chce umřít.” Susan otěhotněla po malém románku se ženatým mužem, který se od nich hned distancoval. Kerry nikdy svého otce nepoznala ale zná jeho jméno a v jaké zemi žije.

Její dětství nebylo přimo veselé. Její matka měla spoustu přílelů a jeden z nich je chtěl zabít.

Kerry tak do svých 16ti let žila v hodně pěstounských rodinách. Nejvíc k srdci ji přirostli Fred a Margaret Woodalli kteří si Kerry osvojili v roce 1993, ale stále jim říkala “že miluje svoji maminku nadevše v životě a nikdy by ji nevyměnila.” Pár dní po svých šestnáctých narozenin opustila Woodallovi a pořidila si svůj vlastní byteček aby byla více nezávislá. Po škole vystřídala mnoho prací například, chip shop, podomní prodavačka,jako glamour model a jako lapdancer (něco jako barová tanečnice) 

 

ATOMIC KITTEN:
Atomic Kitten startovali jako Kerry Katona, Liz McClarnon, a Heidi Range.Ale před začátkem kariéry Heidy odešla a tehdy ji nahradila Natasha. Kerry přišla s názvem „Automatic kitten“ které bylo záhy přepsáno jako „Atomic Kitten“

V sprnu 1999 , na Smash Hits Road Show se Kerry potkala s Bryanem McFaddenem , tehdejším členem skupiny Westlife. Kerry potvrdila že měli jedno rande. Po návratu Atomic Kitten z Japonska se Bryan rozešel s jeho dívkou a začal chodit s Kerry.

Bohužel prvních pár hitu Ak se nevydařilo a tak jim jejich manažer dal nuž na krk. Naštestí se to povedlo a singl „Whole Again“ se stal č.1 a Kerry radostně opustila skupinu a později porodila svoji první dceru Molly McFadden

BRYAN + KERRY:
Kerry a Brian drželi svůj vztah v soukromní jak jen to šlo.. Chodili spolu pouze čtyři týdn a Bryan požádal Kerry o ruku.Svoje zasnoubení drželi rok v tajemství než se rozhodli to říct celému světu prostřednictvím časopisu „Hello Magazine

PŘIJEZD:
Srpen 31, 2001, přišla na svět první dcera, Molly Marie McFadden. Narodila se v Mount Carmel Hospital, Dublin. Přímo po jejím narození se Brian a Kerry si řekli „ano“ na pohádkové svatbě konané 5. 1.2002 které se zučastili kolegové obou skupin, Westlife a Atomic Kitten

„….později novinami proběhla zpráva že Amy Barker a Bryan měli poměr na jeho rozlučkové párty.. Kerry to hodně ranilo a ješte víc že se to každý den propíralo v každách novinách. Na jeden čas se Kerry schovala do zahraničí a Bryan s ní…později když se vrátili bylo zase vše v pořádku a Kerry říkala že to jejich lasku ješte posililo…”.

Jejich druhá dcera , Lilly-Sue McFadden přišla na svět   3.2 2003,v Mount Carmel Hospital, Dublin.

KRÁLOVNA JUNGLE:
Na začátku roku 2004 Kerryse učastnila reality show ITV1’s, I’m A Celebrity…Get Me Out Of Here. To bylo pro Kerry obrovské sousto a neustále chtěla domu a proto pila. Jenom proto že její dcera (Lilly Sue) měla první narozky. Kerry se ale stala Královnou jungle .Musela se potýkat s mnoha podobami strachu, splnit její ukoly obsahující například box pod vodou, jezení brouků a mnoho dalšícho. Každá celebrita vyhrala více než 1 milion liber a ti je věnovali charitám.Kerry to věnovala Temple Streetské Nemocnici v Dublinu.

 
PO DŽUNGLI:

V Dubnu 2004 Bryan opustil svoji skupinu Westlie protže chtěl být s dětmi a Kerry.Ta zase přijala práci jako moderátorka na ITVs Loose Women a jako spisovatelka své kolonky v OK! Magazínu.

Brian však v září 04 kerry opustil a začal chodit s Deltou Goodrem. Po tomhle osudovém zlomu se kerry na čas uchýlila k drogám a chodila s hodně chlapama aby se v sobě našla..

Největší štestí měla s Davem se kterým i čekala miminko a tešila se ze zasnoubení ale po několika měsících Kerry potratila a s Davem se rozešla.

A TEĎ:
Kerry  se provdala za  Mark Crofta  14.2 07. ten samý ,měsíc se narodila jejich společná  dcera  Heidi Elizabeth Croft. Později téhož roku v září oznámila že čeká další miminko, v pořadí čtvrté a druhé se svým manželem Markem. Byla vystrašená ze samovolného potratu , časem se zjistilo že miminko nakonec bude chlapeček.Maxwell se narodil 11.4.08 Celý jeho porod byl natáčen na MTVś Crazy in .Love(který sledoval celý Kerryin nový život protože si všichni stále mysleli že je na drogách)

 

Nyní se Kerry se svým manželem chce rozvést protože je a sebe prakticky přivedl na mizinu.

 

 
Vítejte na stránkách o další skvělé skupině..a to Atomic Kitten!