FanSite Atomic Kitten

Děkovná slova

RIGHT NOW
(s Kerry)

Kerry

Přijít ze života na vlastní pěst, dva roky předtim nevědět jak zaplatit nájem, pět let předím být v péči a mít starost kam jdu, s kym mluvim, chodim, brečim, pro co žiju, tohle zvládne jen ten který veří v sebe.

Prvně a především komu chci poděkovat je Šilený Pes O Shea osobně ne jaok manažerovi ale jako příteli, který ví co dokážu. Byl si nejlepší a jsi ten nejlepší! Dvoum můžum kteří tohle všechno udělali, Andy McCluskey a Stuart Kershaw, s vaší težkou prací a inspirací , jste stále v našich myslich. Děkuji Patu,Patrice a Ericovi a všem v Motor Museu.

Hugh, Jusser , Scotty, Zoe, Sue, Tori Matt a Sara v Innocentu , Johnny P a každýmu ve Virgin Records. Děkuju Darylovi a všem v Universal Music. Venku- Stuart- skvěle, Uvnitř- Ali , Leanne a team – skvělá TV. Utopia- skvělý taneční pohyby, Foxy-Knoxie, děkuju za všechno babe, Carl – jsi muj superman. Chtěla bych také poděkovat mým pěstounům, Mag a Fredovi, pořád budete v mém srdci, starali ste se o mě tak moc, pořád vás miluju. Děkuju Dawovi který mě dostal na tuhle cestu.

 

Tash and Liz - RESPECK!!!!!Tati děkuju za všechno. Bryane, změnil si můj život a jsi pro mě mnohem víc než je mi muj život cenný. „Jestliže zítřek už nepřijde. 831“ Mami, miluju tě a pořád sem tu pro tebe a nedokážu žít bez tebe. Naposled, neméně důležité děkuju vám, fanouškum za všechno. YOU'RE MENTAL!!! Nic by se z tohodle nestalo bez vaší podpory a lásky, Milujeme Vás, s Láskou Kerry


 
Vítejte na stránkách o další skvělé skupině..a to Atomic Kitten!